Kaskada Mikołajki

Apartament

Kaskada Mikołajki ma do zaoferowania Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament, położony blisko centrum miasta Mikołajki. Jest to idealna propozycja, jeśli przyjeżdżają Państwo wypocząć z rodziną lub przyjaciółmi.

Galeria pokoju nr 1

Nasz apartament pomieścić może aż 8 osób! W jego pokojach znajdą Państwo zarówno łoża małżeńskie, jak i łóżka pojedyncze.

Galeria pokoju nr 2

Na wyposażeniu pokoi znajdują się także stoliki z lampkami nocnymi, lustra, szafy na ubrania z wieszakami, czajniki elektryczne oraz stoły z krzesłami. Apartament został wyposażony także w TV i lodówkę, a jeden z jego pokoi mieści balkon z widokiem na jezioro.

Galeria pokoju nr 3

Na pokoje apartamentu przypada oddzielna łazienka z toaletą i wanną.

Galeria łazienki apartamentu

Dodatkowo goście apartamentu korzystać mogą z oddzielnej kuchni. Ta na wyposażeniu posiada mikrofalówkę, lodówkę i jajowar, czy też talerze, sztućce i szklanki.

Galeria kuchni apartamentu

Wynajmując apartament Kaskada Mikołajki, goście do dyspozycji mają również teren obiektu, na którym znalazła się altana z lodówką i przyborami kuchennymi, huśtawka i fotele do opalania oraz grill.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do strony opisującej teren Kaskada Mikołajki.

Teren Kaskady

Nie potrzebują Państwo tylu pokoi?

Kaskada Mikołajki umożliwia również wynajęcie pojedynczych pokoi apartamentu. W takim przypadku kuchnia i łazienka dzielona będzie z gośćmi wynajmującymi pozostałe pokoje apartamentu.

Brak pomysłu spędzenie wolnego czasu?

Kaskada proponuje wynajęcie stołu tenisowego lub rowerów (wiąże się to z dodatkową opłatą) lub odwiedź atrakcje turystyczne miasta Mikołajki. Trasy rowerowe znajdziesz tutaj.

Zainteresowaliśmy ofertą?

Zadzwoń do nas i już teraz zarezerwuj pobyt w apartamencie Kaskady. Czekamy pod numerem telefonu:
+48 87 421 51 23.